Spintires: MudRunner

0
63

Spintires: MudRunner eğer kaliteli bir simülasyon oyunu oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir kamyon simülatörü.

Hatırlanacağı üzere SPINTIRES oyunu 2014 yılında çıkış yaptığında dikkatleri üzerine toplamış, simülasyon oyunları seven oyuncuların favorisi olmuştu. SPINTIRES’da çeşitli arazi araçlarını kullanarak oldukça zor şartlarda görevleri tamamlamaya çalışıyorduk. Bir nehir yatağından araçla geçme, çamur ve bataklık içinde yok alma, yüksek eğime sahip arazilerde, kayalıklarda ve kaygan zeminlerde yol alma karşılaştığımız senaryolar arasındaydı.

SPINTIRES yüksek gerçekçilik seviyesini esas alıyordu. Kapsamlı bir yükseltme olan Spintires: MudRunner ise ilk SPINTIRES oyunu ile aynı içeriğe yer veriyor. Buna ek olarak oyunun grafikleri geliştiriliyor, yeni bir sandbox haritası oyuna ekleniyor, yeni bir mücadele modu 9 haritayla birlikte oyuna ekleniyor, 13 yeni araç oyuna kazandırılıyor.
Kamyon, jip ve çeşitli iş makinelerine yer veren Spintires: MudRunner bizi Sibirya’nın zorlu arazilerinde sürüş yeteneklerimizi test etmeye davet etmekte. İyi oyunlar!

Fragman Steam  Sistem Gereksinimleri

Spintires: MudRunner – American Wilds (v18.10.18) [CODEX] 1 yıl önce 1.42 GB


59
5

Spintires: MudRunner – American Wilds (v18.10.18) [Xatab Repack] 1 yıl önce 1.32 GB


1
0

Spintires: MudRunner – American Wilds (v18.10.18) [Fitgirl Repack] 1 yıl önce 879 MB


111
8

Torrent nasıl indirilir? – Oyunlar nasıl kurulur?


Torrent Nasıl İndirilir?- Oyunlar Nasıl Kurulur?