Rocket League

0
57

Rocket League eğer klasik futbol oyunlarından sıkıldıysanız ve uçuk bir futbol oyunu deneyimi yaşamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir oyun.

Rocket League temel olarak bir futbol oyunu ve yarış oyunu karışımı olarak tanımlanabilir. Normalde futbol oyunlarında yıldız futbolculardan oluşan takımları yönetiyoruz ve maçlara çıkıyoruz. Rocket League’de ise yıldız futbolcular yerlerini yarış araçlarına ve canavar kamyonlara bırakıyor. Oyunda bir yandan yüksek hızda araç kullanırken diğer yandan topu sürüyoruz ve kaleye doğru giderek gol atmaya çalışıyoruz. Gelecekte geçen bir senaryoya sahip Rocket League’de kullandığımız araçlar ve maç yaptığımız futbol sahaları da bu temadan etkileniyor.

Rocket League’de aracımızla topa yüksek hızda çarparak kurşun gibi şutlar atabiliyoruz. Kalemizi savunurken de aynı atiklikle gol kurtarışları yapabiliyoruz. Detaylı bir fizik motoruna sahip olan oyun gerçekçi oyun dinamikleri sunuyor. Oyundaki split screen desteği 4 oyuncunun aynı bilgisayar üzerinde oyunu oynayabilmesini mümkün kılıyor.

Fragman Steam  Sistem Gereksinimleri

Rocket League (v1.53) FitGirl Repack] 1 yıl önce 3.35 GB

TAGame/Language.ini dosyasını açıp dil kısmına TUR yazarak oyunun dilini Türkçeye çevirebilirsiniz.

_Offline Unlocker ile skinleri, şapkaları ve diğer şeyleri aktif edebilirsiniz.

68
7

Rocket League (v1.53) [PLAZA] 1 yıl önce 6.75 GB


13
2

Torrent nasıl indirilir? – Oyunlar nasıl kurulur?


Torrent Nasıl İndirilir?- Oyunlar Nasıl Kurulur?