Dead Rising 4

0
0

Dead Rising 4, Capcom’un ünlü zombi oyunu serisinin son üyesi.

Açık dünya tabanlı bir aksiyon oyunu olarak tanımlanabilecek bir oyun olan Dead Rising 4’te seri içerisinde önemli bir yere sahip Frank West’in geri döndüğüne şahit oluyoruz. Dead Rising 3’ten bir yıl sonrasında geçen bir hikayeye sahip Dead Rising 4’te kahramanımız fotoğrafçılıkla uğraşan Frank West yeni bir zombi salgınıyla karşılaşıyor ve yaratıcılığını konuşturarak zombi sürülerinin arasında kurtulmaya çalışıyor. Biz de ona bu aksiyon dolu macerasında yardımcı oluyoruz.

Dead Rising 4, serinin önceki oyunları gibi yine şuursuzca zombilerin ortasına atlayarak zombileri parçalayabileceğiniz bir oyun. Fakat bu sefer zombi katliamının keyfini çıkarabilmeniz için geri sayım sistemi oyundan kaldırılmış. Bu da hazırladığımız silahlarla zombileri biçmek için dilediğimiz kadar vakit harcayabileceğimiz anlamına geliyor.

Dead Rising 4’te oyuncular uçuk silah seçeneklerine sahipler. Bu silahları çevreden toplayacağınız gibi planlarını ele geçirerek ve gerekli malzemeleri birleştirerek kendiniz de yaratabiliyorsunuz. Tüfekler, roket atarlar gibi silahlar sıradan silahlar arasında. Etrafa alev saçan kılıçlar, zombilere elektrik veren dev balyozlar, elektrikli testereler, dinamit fırlatan arbaletler diğer silah seçeneklerimizden bazıları.

Fragman Steam  Sistem Gereksinimleri

Dead Rising IV (Update 4) + 8 DLC [CODEX] 2 yıl önce 54.45 GB


14
10

Dead Rising IV (Update 4) + 8 DLC [FitGirl Repack] 2 yıl önce 26.08 GB


13
11

Torrent nasıl indirilir? – Oyunlar nasıl kurulur?

adsbutton

Torrent Nasıl İndirilir?- Oyunlar Nasıl Kurulur?